Outlet AGD

Outlet AGD RTV – sprzęt z gwarancją

Kup markowy sprzęt AGD i RTV znacznie taniej.

Czym jest Outlet RTV AGD:

Sklepy Outlet specjalizują się w sprzedaży produktów wyprzedażowych. Pochodzą one z likwidacji hurtowni, końcówek serii, z wystaw sklepowych czy prezentacji. Takie produkty trafiają najpierw do wyspecjalizowanego serwisu, który sprawdza każdą sztukę pod kątem technicznym. Po przejściu testów produkt jest czyszczony i pakowany. Na każdy produkt udzielana jest dwuletnia gwarancja „door to door”.

Sprzęt AGD RTV z gwarancją

Czy te produkty mają gwarancję:

Tak, na wszystkie produkty udzielamy 2 letniej gwarancji „Door to Door”. Oznacza to, że jeśli coś stanie się z Twoim produktem wystarczy skontaktować się z nami. My zamówimy kuriera i odbierzemy niesprawny produkt. Nasz serwis zajmie się problemem. Produkt pozbawiony wad wysyłamy niezwłocznie do klienta. Szybka i prosta procedura.

Skąd tak niska cena:Wyposażenie kuchni - zajrzyj do sklepu kuchnioland.pl


Kuchnia to wyjątkowe miejsce w każdym domu. To tam powstaje poranna kawa, niedzielny obiad, pyszne ciasto na deser. Warto, aby podkreślić jej wyjątkowość również za pomocą odpowiednich akcesoriów kuchennych!


Oczywiście, produkty outletowe potrafią zaskoczyć swoją niską ceną. Niektóre produkty dzięki temu możemy zakupić taniej nawet o 70%. Skąd więc taka różnica? Produkty nowe, które nie posiadają wad są z reguły od 10% do 15% tańsze niż w innych sklepach. Niektóre produkty w klasie 2 posiadają ryski, ślady użytkowania lub inne drobne uszkodzenia nie mają ce wpływu na pracę, ale nieznacznie obniżają wygląd estetyczny urządzenia. Takie produkty są odpowiednio tańsze niż ich sklepowe odpowiedniki i sięgają nawet od -50% do -70%.

Klasa produktu

 Produkty klasy 1 to produkty pozbawione widocznych skaz wizualnych.

Produkty klasy 2 na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo dobrze. Posiadają jednak mikro zarysowania, które możemy dostrzec przyglądając się bliżej. W codziennym użytkowaniu nie sposób dostrzec różnicy.

Właściciel sklepu

MIXRTV AGD S.C.

MIXRTV AGD S.C.

BOHATERÓW WARSZAWY 40

70-342 SZCZECIN

(POLSKA)


Jeżeli szukasz zdrowych produktów do swojej potrawy - zajrzyj do sklepu agnex.pl


Agnex to niezwykłe miejsce w sieci, gdzie wyborny smak i zdrowie idą ze sobą w parze.
Na agnex.pl znajdziesz wszystko, co zupełnie odmieni twoje spojrzenia na zdrową żywność. Dzięki produktom Agnex przekonasz się, że twoja kuchnia może być nie tylko bardzo smaczna, ale również zdrowa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *