Outlet AGD

Outlet AGD RTV – sprzęt z gwarancją

Kup markowy sprzęt AGD i RTV znacznie taniej.

Czym jest Outlet RTV AGD:

Sklepy Outlet specjalizują się w sprzedaży produktów wyprzedażowych. Pochodzą one z likwidacji hurtowni, końcówek serii, z wystaw sklepowych czy prezentacji. Takie produkty trafiają najpierw do wyspecjalizowanego serwisu, który sprawdza każdą sztukę pod kątem technicznym. Po przejściu testów produkt jest czyszczony i pakowany. Na każdy produkt udzielana jest dwuletnia gwarancja „door to door”.

Sprzęt AGD RTV z gwarancją

Czy te produkty mają gwarancję:

Tak, na wszystkie produkty udzielamy 2 letniej gwarancji „Door to Door”. Oznacza to, że jeśli coś stanie się z Twoim produktem wystarczy skontaktować się z nami. My zamówimy kuriera i odbierzemy niesprawny produkt. Nasz serwis zajmie się problemem. Produkt pozbawiony wad wysyłamy niezwłocznie do klienta. Szybka i prosta procedura.

Skąd tak niska cena:

Oczywiście, produkty outletowe potrafią zaskoczyć swoją niską ceną. Niektóre produkty dzięki temu możemy zakupić taniej nawet o 70%. Skąd więc taka różnica? Produkty nowe, które nie posiadają wad są z reguły od 10% do 15% tańsze niż w innych sklepach. Niektóre produkty w klasie 2 posiadają ryski, ślady użytkowania lub inne drobne uszkodzenia nie mają ce wpływu na pracę, ale nieznacznie obniżają wygląd estetyczny urządzenia. Takie produkty są odpowiednio tańsze niż ich sklepowe odpowiedniki i sięgają nawet od -50% do -70%.

Klasa produktu

 Produkty klasy 1 to produkty pozbawione widocznych skaz wizualnych.

Produkty klasy 2 na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo dobrze. Posiadają jednak mikro zarysowania, które możemy dostrzec przyglądając się bliżej. W codziennym użytkowaniu nie sposób dostrzec różnicy.

Właściciel sklepu

MIXRTV AGD S.C.

MIXRTV AGD S.C.

BOHATERÓW WARSZAWY 40

70-342 SZCZECIN

(POLSKA)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.